Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neko18

    senior tag

    válasz Krissal #62626 üzenetére

    De most miért szarnák le? Jönnek frissítések, új dlck, most jelentették be az újat...Csak nem értem miért kell mindenben a rosszat látni. Volt ez a phantom bow őrület, mindenki megcsinálta de szar volt. A játékkal is ugyanez, hogy folyton megy a rinya de azért játszunk vele. Nekem tökéletesen ment ma is és tegnap is a játék...Meg ha csak logikusan átgondolja az ember, hogy miért kerül ennyibe. Hát nem véletlen...Más játékban nincs ekkora multi funkció, a szervereket meg valamiből finanszírozni kell. Ahogy a folyamatosan dolgozó programozókat is akik próbálják kiszűrni a hibákat, javítani azokat, közben jön ezernyi dolog, hogy mi nem tetszik, mi tetszik, mit lehetne még a játékba rakni...stb. Komolyan mondom engem a játékosok sokkal jobban zavarnak mint a DICE, BL vagy az origin. Elég sokszor írjátok, hogy rossz, de pl nekem nem volt eddig túl sok olyan, hogy nem tudtam felmenni egy szeróra. Általában az előre bejelentettnél nem enged be +1-2x fordult elő ilyesmi (pl mikor hacker támadás érte őket).

    kdxsv

Új hozzászólás Aktív témák