Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    Sziasztok!

    Megvettem a BF4-et. Számomra csalódás. Óriási csalódás. 3-at nagyon szeretem, de ez kiábrándító. 3-ban a jobbak közé tartozom, elég jól játszok, de itt, ez egy vicc számomra.Általában TDM-et játszok, de ebben nem lehet játszani. Nem elég, hogy annyi terep tárgy van, hogy lépni sem lehet, ahogy már más is írta, állandóan elakad, még az ajtó küszübőt is át kell ugrani, mert nem tudja átlépni. Azt már meg sem említem, hogy ha respawnol valahová engem, lépek 3at, vagy szembe jönnek 3an, és lelőnek, úgy, hogy esélyem sincs, vagy lépek 3at, és oda, ahová engem kitett, respawnolja az ellent, és hátbalő. Minden teljesen más, mint a 3 volt. A fegyverek sebzése egy vicc. Itt esélyed sincs bemenekülni valahová, ha lőnek rád. 2-3 golyó, halott vagy. Csak a 3-mal tudom hasonlítani. Ott volt esélyed. Ha lőttek rád, akkor volt esély valahová behasalni, beugrani fedezék mögé. Itt semmi. Katyvasz, élvezhetetlen, semmi lett ez, nem játék. Még jó, hogy csak pár ezret adtam itt a PHn egy kulcsért, mondom kipróbálom, aztán, ha tetszik, megveszem rá a prémiumot. De nem kell megvennem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák