Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • medvezsolt

    senior tag

    válasz Neró #7019 üzenetére

    Na sziasztok!

    Lehetőségem nyílt kipróbálni a bétát. Írnék egy kis véleményt.
    Grafikai bugok tényleg sok helyen vannak (Beakadó, vibráló füst, oda nem kellő textura darabok,stb.), de összhatásában jóval szebb a bc2nél (ez is szebb, de a grafikai nyersesége miatt még nem akarom mondani rá).

    A battlelogos webböngészősdi annyira nem rossz megoldás szerintem. Nagyon átlátható és letisztult. Jó, egyenlőre szokni kell, de szerintem jó lesz ez. Maguk a szerverek egyenlőre nagyon silányak, bent lagg fogad (vagy csak a grafikai bugok miatt szar,nem tudom), csordultig teli vannak a szerverek, és ami a legbosszantóbb eddig a 5 játékból 1et tudtam befejezni, azt is azért mert jókor mentem be. A többi esetben Connection Lost... na de majd csak jó lesz.

    A konfigomat látjátok az adatlapomon, OC-s 2500k és OC-s 560ti, 8 giga dd3. MSI afterburnerrel mértem. A játék beállításai : Minden ULTRA, élsimitás off, blur is és a HBAO is ON. 1650*1080-as felbontás, vsync off. Így a Metrós pálya nyílt részein a minFPS 45, az átlag 50-51. Bent még nem tudtam lemérni. A hangok egyébként istenesek, nagyon jó térben szólnak.

    Egyébként maga a map egy nagy szar. Lineáris és általában 2 szobában lövik egymást a népek (Talán a kinti terepen nincs így). Nem szól másról csak, hogy kis csoportokba verődve lőjük a másik oldalon levőket. De az biztos, hogy teljesen más harcmodórt kíván mint a bc2 és nem rossz értelemben. A Caspian jóval jobb lesz, nem beszélve a többi mapról majd..

    Kb ennyi:D

    [ Szerkesztve ]

    " A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Aktív témák