Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Magnat #1877 üzenetére

    A játékon belül vannak ''jutalmak''. Pontosabban, értékelik, amit csinálsz. Pl. mennyi embert ölsz meg, de ugye, vannak olyan fegyvernemek, melyeknek NEM a gyilok a feladata, hanem pl. gyógyitás, lőszer utánpótlás, stb... Idővel a katonaságnál megszokott rangokat is el lehet érni, kezdve az örvezetőtöl. Ezen kívül, lehet kapni kitüntetéseket, meg szalagokat, stb... Ezeken kívül, úgymond vannak képességek, melyeket úgy lehet megkapni, ha egy adott dolgot egy körön belül megcsinálsz, mint pl. gyógyitasz, lőszert pótlod a bajtársaknak, ha kifogynak belőle. Ezekért a dolgokért kapod a ''Basic...'' elismeréseket (nevezzük annak), mint pl. Basic support, stb... Viszont lehetsz pl. Basic szállitó is, és ebben az esetben mondjuk egy Jeep-l kell fuvaroznod egy körben 20-24 percen át elvileg a haverokat, de ki az a hüle, aki kockáztattná, hogy kilövik alóla? Ilyenkor jön az okosság, félre álsz vele valahol, azt csá. Persze, nem mindennel lehet félre álni, mert pl. a légvédelmi raketya fix telepitésü, de ilyen esetben meg olyan pályára (pontosabban szerverre) kell fellépni, ahol több bázis van, mint alapból. Ilyen mondjuk az a pálya (Oman), mely a demóban is benne van, és nem 6+2 zászló van, hanem még van +2, és ilyen esetben több technikai eszköz is van, ergó ha szerencséd van, nem lövik ki alólad a cuccost, vagy ami mégjobb, hogy eredményes is leszel, de ebben az esetben is elég egy bizonyos időt eltölteni ebben az eszközben, és megkapod az annak megfelelő Basic elismerést. Van róla bővebb leírás pár helyen, érdemes utánna nézni. Pl. most ejtőernyőzésért kaptam meg. 500 métert kell egy körben siklani. Helivel felmentem 530-ra, kiugrottam, és alig értem el az 500 métert (kiugrás után azonnal nyitottam) már meg is kaptam. Ennyi.:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák