Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Magnat #3984 üzenetére

    Szerintem meg kinek mi, ugye?:DDD Kb. amit kBagyula írt. Csak Nekem speciel az SF jött be jobban!;) Szeintem az EF NEM éri meg. KIVÉVE! Ha éppen ez a 3 pálya, ahol kimagaslóan tudsz teljesíteni. Pl. a Kínai Nagyfal pályája, nincs légierő! Csak gyalogbéka, és páncélozott járművek, tele snipával, antitankos bakákkal, PKM, és medic. Külön kis csaták vívhatóak egy kis falrész megszerzéséért akár, és akkor még a zászlókról nem is beszéltünk. Hiszen a falakról az antitankosok elég jól ki tudnák szedni a páncélosokat, ha nincsen gyalogos támogatásuk.
    Az egyik pálya ''kísértetiessen'' hasonlít elrendezésében a DC-ből az egyik sivatagos pályára. Persze, nem olyan, csak hasonlít. Olyan fordított szív alaku, középen víz, és egy nagy hegy. Így relative két helyre öszpontosulnak az erők. Normál esetben. De érdekes módon rendszeres az átszökés, sőt, volt, hogy amíg a csapat nagy része távol volt az alapbázistól, én, és még pár katona ki sem tudtunk mozdulni az alapról, mert folyamatossan jött az ellenség, és velük kelett hadakozni.:DDD Nekem tetszik, de ha nincsen csapatjáték, akkor nagyon gáz tud lenni. Már korábban is írtam, beszálltam egy Mobil AA-ba, és rendszeressen kiszedtek, mert a tankokat nem szedték ki időben, azok meg rendszeressen kilőttek, de volt, hogy éppenséggel amíg a földi célpontokkal voltam elfoglalva, addig egy bombázó bemért, és ki TV-zett.:B
    Ami az SF melett szól, ha nincsen meg, akkor kapsz fegyvert mellé (kilokkolható), az EF mellé viszont nem igazán. Legalábbis, nem találkoztam még azokkal a fegyókkal az EF-n kívül. Vannak, akiknek pl. az éjszakai pályák jobban bejönnek. Eleinte én is ódzkodtam, de már megtaláltam a ''szépségét''. Tipikus, lopakodj, derítsed fel az ellenfél tartózkodási helyét, semmisítsed meg, vagy egyszerüen jelöljed, hogy valaki más megtehesse, mindezt úgy, hogy a páciens nem is sejti, hogy csak másodpercei vannak hátra, pedig azt hiszi, milyen jól elbújt.;) Volt olyan, hogy egy dombra oldalt felkerülve kiszedtem a lentebb lévő bakákat, majd éppen ezen a dombon hasaló snipákat késeltem le, majd elszedve az egyik fegyverét, megint levadásztam pár kóricáló ellenfelet, majd a lerakott kléjmoromba gyalogolt be pár gyalogbéka!:DDD
    Mi lenne, ha jó játékos lennék? :Y

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák