Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • }{3@Đ$}{0ot

    addikt

    válasz general #18062 üzenetére

    van benne valami igazság! ;)

    ™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

  • endrodiz

    tag

    válasz general #18062 üzenetére

    Hát akkor ide figyelj Schwarz....

    ...hát nagyjából egyetértek :DD tényleg rohadt idegesítő, ha beszállok egy helibe és 1mp múlva levág egy TV-raksi, -nem is látom honnan- még fel sem pörög a rotor... de ha nem széfbézen történik, akkor egy szavunk sem lehet ellene. Ami a szabályok szerint nem tilos, azt szabad (bár nem biztos, hogy etikus).
    ... Egyébként részemről (morálisan) csak akkor elfogadott ez a padrépa, ha páran közben próbálkoznak az éppen ott megbúvó zászlócskát behúzni... :U

    [ Szerkesztve ]

    Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

  • gabipaci

    addikt

    válasz general #18062 üzenetére

    Most nem kapcsolom be ezért a játékot, de ha jól emlékszem a játék fő célja ( a szórakozás után) az összes zászló behúzásával legyőzni az ellenfelet, vagy megvárni még elfogynak... vagy valami hasonló.

    Akárhogy figyeltem eddig a zászlókat, nem ment feljebb egyszer sem annak hatására, hogy lelőttek a helipadon.

    Ezek szerint én elég puhapöcs vagyok, (még jó hogy Krisztámnak nem ez a véleménye :)) ) mert én nem vagyok hajlandó rájárni a helipadra. Kivéve ha az épp zászlóért harcoló csapattársakat kell ezzel támogatnom. Akkor viszont igyekszem drasztikus lenni, mint ahogy ezt pár napja Fonákék meg is tapasztalták. Érdekességképpen jegyzem meg, hogy térfélcsere után elég rendesen vissza is kaptam, de közben foglalták is a zászlót, úgyhogy szavam sem lehetett.
    Nem volt más választásom, valami mondvacsinált ürüggyel lejöttem a szerverről :))

    Valószinű azok az emberek, akik bunkó módon kempelik a helipadot, vagy esetleg odaállnak a spawn pontokhoz tankal, arra kínosan ügyelve, hogy a zászló meg se mozduljon lefelé, azok a köcsögök nem engednek ki a forgalmi dugóban, mert nekik van elsőbbségük, és szabály nem tiltja, hogy ne legyen előzékeny. A fényszóró lekapcsolásáról nem is beszélve...

    Mindegy, mindenkinek más az életfelfogása, ezen kár vitázni.
    Én szeretem úgy lejátszani a kört, hogy senki ne szidja az anyámat.
    Az érdekes az, hogy kialakulóban van a vita, és csak pofázik mindenki, mégsem kapok tőletek TV rakétát a helipadon.
    Gyerünk gyerünk, kempre fel! B@sszuk szét a CLASS szervert! :C
    Legfeljebb nem állandóan ott fogok lógni...

    Ez meg az én véleményem, és én is felvállalom a másságom :DD

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák