Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz koplarovic13 #40942 üzenetére

    Nem ismerem.Miért jó? (egy mondatban)

    Sose voltam nagy filmes.A filmek 90%-a unalmas, felszínes, ötlettelen, és a lényegét tekintve baromi hosszú. Egy 4 soros vers legtöbbször jobban elgondolkodtat, azaz nagyobb benyomást gyakorol rám, mint egy 2 órás film. Nem is beszélve egy jó festményről. Persze vannak kivételek, azok nagyon is érdekelnek.

    Ha már 2000-es évek, volt akkor egy film amit még a Duna TV-n láttam 2002 nyarán. Rögtön elkapott amikor odakapcsoltam, és nem tudtam még felállni sem az ágyról, mozdulatlanul néztem végig. Utána kerestem hol lehetne kikölcsönözni vagy megnézni újra (nagyon ritkán akarok újranézni filmet), neten is kerestem de sehol nem találtam róla még említést sem. Aztán úgy hozta a sors, hogy 2004-ben lett egy ismerősöm a Duna TV-nél aki megígérte, hogy elhozza nekem. Hetente találkoztunk mindig ígérte, hogy hozza, és a mai napig hozza.Nem tudom, hogy ezt valami féltve őrzött kincsként tárolták, vagy miért, de mindegy is. Még kerestem pár évig, aztán el is felejtettem. DE MOST! hogy linkelted ezt a 2000-es német filmet valahogy eszembe jutott rákerestem, éééés!... és most se látom, hogy miként lehetne beszerezni emberi áron (soksok euróért elérhető, de annyit nekem nem ér).

    Kiváncsi vagyok, lévén te nagy filmes vagy, hátha tudsz nekem tippet adni, hogy hol keressem.

Új hozzászólás Aktív témák