Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz koplarovic13 #40346 üzenetére

    Én is ilyen láthatatlan gyökérrel találkoztam pár napja. Még trench raider kitet is havkelt magának és azzal ütötte a jónépet. :W Olyan idegesítő, hogy nem bannolják azonnal. Komolyan mondom most minden nap találkozom hekkerrel. Tegnapelőtt haverral játszottunk, volt egy aimbotos csávó, aki LMG-vel osztogatta a fejeseket. Átmegyünk másik szerverre, erre ott is egy csaló díszeleg első helyen irreális magas KD aránnyal. Komolyan mondom régen nem volt ilyen rossz a helyzet, mikor még Cod 2-őben waroztunk. :W Pedig akkor nem volt még ennyi fajta Anti Cheat rendszer.

    Nekem van egy elméletem arra, hogy a Dice miért nem rak a játékba rendes Anti Cheat rendszert, mint pl. az Easy Anti Cheat. Szerintem hosszútávon az EA célja vele, hogy elhagyd a játékot és megvedd az újat,mert a régiben már irreálisan sok a csaló. Ebben csak ott a baki, hogy az új játékban ugyanúgy garázdálkodhatnak, szóval...

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák