Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • voodoo98

    Topikgazda

    válasz Aventador91 #37592 üzenetére

    Semmi gond, gondoltam, h nem látjátok a csetet. :)
    Fura. Én meg pont azt néztem, hogy mennyire stabilan fut nálam a játék.
    Valami ott nálad nem klappol. Valami eszi a CPU-t. Nekem pl.: a GFExperience sincs már fenn. Se 3d driver se NV audio driver.
    BFV alpha miatt fel kellett raknom a legújabbat, de ezzel meg pop-ol az audio főleg YT alatt.
    Lehet van vmi miner malwared, nekem volt, bár az a gpu-t eszi.
    Ha van időd és kedved, akkor érdemes full újra rakni a win-t, bár úgy emlékszem ezt most tetted meg.

    (#37595) prokxy
    Már éppen léptem ki, akkor láttam, hogy Joker stream-el, bele is néztem és megjött a kedvem a csatlakozáshoz. De nem tudtuk bevenni a B pontot, utána ki is léptem én is.

    (#37594) sealandfirst
    Természetesen. Magyar vagyok és magyaroknak (WH-s srácoknak) köszöntem.
    De szerintem volt még legalább 1-2 magyar, de őket nem tudtam beazonosítani. Egyik Viktor volt. (jó medic volt)

    Tegnap volt egy srác, aki level 57-58 volt és 10-es kd-kat lőtt. Több mapon is. Úgy szedett le, mint a sz*rt, persze ez nem jelent semmit! ;) (Ennek ellenére első voltam.)
    Szóval a stat alapján azt gondolom, h mostanában kapcsolhatta be a cheat-et. Bolt action-nel szedett le és utána 1 lövés M1911 Silencer-rel és down.

    [ Szerkesztve ]

    Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Új hozzászólás Aktív témák