Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz opr #52 üzenetére

    Nem annyiba kerül ez a B&O nálunk Magyarországon.
    Szerintem te a 2018-as az verziót nézed az olcsóbb mindenhol az nálunk is van 140 körül már.. A tesztbe a frissített modell van, van ami 200 K körül van.
    Alzan 197 ezer, utána 217 ezer. A Sony 116 ezer.[link]

    Abban hiszel aminek akarsz :D az ezotéria az, hogy nem értelmezed a mérési görbéket és a frekvencia ábrákat ,a tényeket, hiszel valamiben. :) ezek a mérések tények, én ezeknek hiszek.
    A Sony mélyben túltolt, de egyenletesen, amit EQ val a legkönnyebb kivasalni, mert nincsenek beszakadások.A B&O meg mélyben nagyon hiányos. a subbasszus tartomány teljesen hiányzik amit EQ val sem tudsz kivasalni ekkora eltérésnél értelmes és egyenletes szintre.

    Középső tartomány:
    Sony átlagosan nézve pontosabb és kiegyensúlyozottabb, de kis tartományban a B&o pontosabb.

    Magas:
    mindkettő átlagos szintet hoz. B&O nak nagyok a kilengései és magasban túltolt a középtartomány elején,a közepén pontos egy kis sávban ( mint a középtartományban) de aztán megint elugrik nagyon.

    olyan hogy minden tartományban úgy csinálták a B&o-t hogy kis tartományban pontos legyen majd onnan ellépve nagyon eltérjen, kivéve a basszust, az kifejezetten szar minden tartományban.
    Beteszem ide a Bose-t milyennek is kellene lennie egy középtartományban már audiophil jegyekkel némileg rendelkező fülesnek. A zöld lila a B&O:

    A harmonikus torzítása pedig B&O nak a Sonyhoz nézve: :(

    Amúgy én a Bose-t venném a három általam linkelt közül. Az is 136 k most azaz 50 % felára lenne ehhez a B&O nak a Sonyhoz meg közel 80%, mindezt gyengébb vagy hasonló minőséggel.
    Az Üzemidőről már ne is beszéljünk duplája a Sony nak és a Bose-nak is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák