Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 77Dmb

    csendes tag

    Üdv
    Olyan problémám van, hogy most telepítettem fel az új rendszert (Win7/64). A játkaim (Clif of Dower, DCS repszimek) elindítava látom, a kép nagyon szaggat és egyfolytában töredezve mozog. GTX680 DCuIITop vga-t használok, ami eddig vajsimán vitt mindent max beállításokkal. Telepítést az Nvidia oldaláról letöltött legújabb driverrel végeztem, majd ezt leszedve egy régebbit raktam fel, amivel előtte semmi probléma nem volt. Az asus GPU tweak monitora szerint, a kártya GPU-ja egyfolytában 98-99%-os használatban van, még ha csak az aszal látszik, és semmiféle program sem fut. A kártya hőfoka pedig szép lassan kúszik felfele, és így tétlenül is 54-55 fokra áll be. Előtte, több órás játék után sem ment feljebb, ennél sokkal jobban, és még hangja sem volt, mint most.
    A karit nem tuningolom, sőt egy kicsit visszábbb is szoktam venni az órajelét, mert brutál erős gyárilag is.

    PLz. ha valaki erre tud esetleg megoldást. :F

    [ Szerkesztve ]

  • 77Dmb

    csendes tag

    válasz oncore60 #38091 üzenetére

    Az alaplapom Asrock Z77 Extreme 4, ahogy az adataimnál is szerepel. Ez van már egy éve kb, és nem volt vele semmi gond.
    Közben sikerült megoldani a problémát.
    Vissza raktam a 310.90 drivert és egy csapásra jó lett. Emellett még kihagytam belőle a 3Dvisiont is.Szvsz az hajtotta fullra még idle-ben is. Lehet, megpróbálom az újabbakat is a 3Dvision nélkül, mert nem vagyok benne biztos, melyik oldotta meg a problémát.
    Most frankón 28-30 fok alapon, és fut minden flottul.

Új hozzászólás Aktív témák