Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • haxy27

    aktív tag

    válasz z0d1AK #15011 üzenetére

    Mint irtan nem anyira játkra használom, de jácotam a farCry val a Dom3 mal a Quake 4 gyel,, Americans Army val. és HL2 one és Two részével. azthiszem enyi mindegyik ment maxon rendessen. de mindegy mert nem az volt a kérdésem hogy gyeng e hanem mi okoza a jelenséget.

    ugye pontosan szoftveres vagy hardveres gondom van e?
    Pl a BioSock ban mikor elindul a játék semmi mást nem látam csak a tüzet meg akár merre néztem apro kockák hulotak lefelé és volt valami nagy fehér folt máshol meg nagy feketeség és enyi, ez ugye lehetne szoftveres hiba is bár már frissitetem a drivereket is és változás nem volt.

    Area 51 nél meg hátér volt csak a menü nem látszott de ütögetem az entert és elindult a játék de képet nem adott. ez is lehetne szoftveres hiba de hardveres is ugye.
    Itt gondoltam arra hogy a kártyám már nem tudja kezelni az új játékokat és nem a teljesitménye miatt mert a cod 4 megy rajta hanem inkább olyan teknologiák vanak az új kártyákban amivel az enyém már nem tud mit kezdeni.

    A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

Aktív témák