Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Müszi

    senior tag

    válasz duduati #46014 üzenetére

    Dugj rá egy USB-s bill.-t és eszközkezelőben tiltsd le a sajátját. Ha akkor is csinálja, akár mág vírus is lehet, ha nem, betojt a noti billentyűzete.

  • vilmaboy

    őstag

    válasz duduati #46014 üzenetére

    billentyűzet hiba lesz, vagy hardveres, vagy driveres, vagy beragadt gomb. Esetleg vírus. Mint felett írták, kapcsold ki a billentyűjét és próbáld ki usb-s bill-el. Meglátjuk csinálja e. Egy tesztet megér.

    [ Szerkesztve ]

    A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

  • ravail

    senior tag

    válasz duduati #46014 üzenetére

    Szia!
    Az előttem szólók javaslatán túl még egy dolgot érdemes megnézned. Ugyan win7 alatt még nem, de XP alatt többször találkoztam már hasonló problémával. Söt e mellett az aszal át rendeződés, vagy a kiválasztani szánt asztalikon egérrel történő kergetése is előfordult. Megdöbbenésünkre nem vírus és nem is hardveres hiba okozta a problémát. Sőt, nem is a touchpad driver (mellesleg ezt is érdemes ellenőrízned!). A problémát az okozta, hogy elfogyott a hely a rendszerpartíciót tartalmazó HDD-n (ami leggyakrabban a "C"). Takarítás után, ahogy kelő mennyiségű szabad hely állt rendelkezésre, a probléma megszünt. Esetleg ezt is nézd meg! Hátha.
    Még egy dolgot érdemes megnézni. A virtuális memória kezelést. Legjobb, ha arra van állítva, hogy a windows kezelje. Nyilván összefügg az előbb leírt helyhiánnyal, mert ha nincs hely a virtuális memóriát tartalmazó HDD-n vagy partíción, akkor a szükséges virtuális memóriát sem tudja használni a rendszer.
    (Viruális memória beállításait eléred: Vezérlőpult --> Rendszer --> Speciális rendszerbeállítások --> Speciális --> Teljesítmény katt a Beállítások-ra --> Itt a Teljesítménybeállítások ablakban a Speciális fülre katt --> Középen a Virtuális memória itt katt a Módosítás -ra --> Ha felül be van pipálva az automatikus kezelés akkor OK. Ha itt kiveszed a pipát, állíthatod, vagy átteheted másik HDD-re vagy perticióra.)
    A helyfelszabadításról pedig korábban itt írtam.
    Sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák