Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz köszörü #37091 üzenetére

    CPU jobb a toshibába, aláírom... de a vga fényévekkel jobb az acerbe, nem igaz hogy te ezt nem látod ha már a számokat nézzük. + acerbe nagyobb a hdd, led es 15'6 os nagyobb felbontású kijelző, újabb jóval és stílusosabb. Ne haragudjon meg senki, de hogy néz ki az a Toshiba????

    153. helyezett: Intel Core 2 Duo P8400 3MB
    275. Helyezett: 275 AMD Athlon X2 QL-64 1MB

    NVIDIA Quadro NVS 150M, A HD 42xx-es integrált semmi kártyával egyenlő ami elég gyenge... játszani ha arra támad kedve nem fog. És mire a gyorsabb (?) processor egy hulladék kártya társaságában?:)(Bocsánat ha másra kell) Szerintem mint az élet minden területén, mindig fell kell áldozni valamit, ha neki szinte alig gyorsabb proci és gyenge vga kell akkor ok. Viszont ha kicsit lassab viszont játékra már csak csak alkalmas vgaval szerelt gép kell akkor nekem van igazam. Szerintem... És ami azt illeti nem fogja észrevenni a processzor kült... én aztmondom. Most hogy fél percel pl egy tömörítés több lesz, na Istenem. Cserébe kap egy korrektebb vga-t. Nem azrmondom hogy csodát kell várni a 4570től. de azért valjuk be, van akinek elég. és egy szó mint száz, köze nincs ehhez az nvidiához...

    A HD4570 pedig ezektől 87%(!) % - al gyorsabb az említett nvidiátol! ( Ahogy mondtam 42xx szintjén van)

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Aktív témák