Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Ben.93 #45467 üzenetére

    Mondjuk relatív mi az öreg,ha azt nézem pl egy 30 év feletti autó veterán azt megértem de az a durva pár éves telefon már öregnek számít,kicsit olyan mint ma egy párkapcsolat mikor dicsekszenek,hogy milyen sokat voltak együtt,1 évet én meg csak nézek,hogy mi van.
    Nos nézed csilliárdnyi összeget is kiadhatsz telefonra de a drágák nem érnek annyit amennyit elkérnek értük és ma már nem csak a drágák tudnak szép képeket készíteni de az olcsók közül se mind.Nekem pl xiaomi redmi note 7 van ár érték arányban egész jó telefon és fel lehet rá buherálás nélkül rakni a google camera alkalmazást amivel elég tuti képeket csinál és van nyers kép készítési lehetőség is ezáltal az az raw amin lehet dolgozni szerkesztőben de már a jpeg képei is elég szépek. A redmi 7A-t ha jól néztem sokan leszólták akkor inkább már redmi 7.Én most viszek kiállításra egy képet pl amit a redmi note 7 el lőttem meg ugye dolgoztam még kicsit a nyers képen és elég jól sikerült bár a drága telók tulajai azt mondják olcsó telefon szar kamera,de ez ma már nem minden esetben igaz ennél a telefonnál pl egyáltalán nem,én néztem drágább telók képeit de nem igazán láttam különbséget
    szerintem ez pl már elég jó kép élesség meg minden rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák