Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bisiz

    tag

    Sziasztok!

    Vettem egy asus rt-n12e 300-as routert, de borzalmasan lassú a letöltésem. Testvérem gépén, ami közvetlenül csatlakozik a routerbe tökéletes a sebesség, de én kb az 2-3%-át tudom csak kihasználni a sávszélességnek.

    Van egy laptop is, amit, ha mondjuk 2 méterre rakok a wifitől, az már hoz 6mbit-et a 80-ból.

    Mi lehet a gond? Feltelepítettem cd-ről, egyből látta a netet, minden rendben futott, de a jel nagyon gyenge.
    Most ment tönkre egy netgear wn2000-es és ahelyett vettem ezt, de itt valami nem oké, főleg, hogy a paraméterei alapján ez jobb a netgearnél.

    MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

  • bisiz

    tag

    Még annyi, hogy én az előző router usb stick-jével fogom a netet, de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma oka, mert egyrészt a netgear-el tökéletesen működött, másrészt a laptopon sem jó a sebesség ugye..

    MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

  • bisiz

    tag

    Sziasztok!

    Napokban elég sokszor belassult a gépem, aztán amikor egyszer leállt, mert túlmelegedett lett a CPU, akkor fogtam magam, és kitakarítottam szépen a gépet. Hőfokok most teljesen rendben vannak, de valami gond mégis lehet, mert sima puritán játék mint a PES2014 belassul néha, ráadásul most is kicsit be van lassulva csak simán gépelés közben is.

    Sokszor 'nem válaszol' tünetek vannak, ha programokat futtatok, mert kifagynak. Gondolom, ha károsodott volna a gép, akkor nem működne egyáltalán.

    A winyók is rendben vannak HDD sentinel szerint, bár az nem tudom mennyire megbízható. Win7-et most raktam újra, szóval reményeim szerint nincs vírus sem a gépen. Vírusírtó nem talált semmit, bár olyannal még nem találkoztam, ami valaha is talált volna bármi érdemlegeset és segített volna a problémán.

    Konfig:

    -ASUS M5A97 R2.0 lap
    -2x8gb kingston ddr 1666-os memória
    -Sapphire HD7970 vga
    -FSP 650W-os táp
    -120gd OCZ SSD, 250gb samsung SSD, 500gb seagate barracuda
    -Samsung DVD-RW

    lehetséges, hogy még mindig valami tetű vírus van a gépen? Csak a C-f formáztam le, a másik 2 winyón megmaradtak az adatok.

    [ Szerkesztve ]

    MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

  • bisiz

    tag

    Valaki erre?

    Sziasztok!
    Napokban elég sokszor belassult a gépem, aztán amikor egyszer leállt, mert túlmelegedett lett a CPU, akkor fogtam magam, és kitakarítottam szépen a gépet. Hőfokok most teljesen rendben vannak, de valami gond mégis lehet, mert sima puritán játék mint a PES2014 belassul néha, ráadásul most is kicsit be van lassulva csak simán gépelés közben is.
    Sokszor 'nem válaszol' tünetek vannak, ha programokat futtatok, mert kifagynak. Gondolom, ha károsodott volna a gép, akkor nem működne egyáltalán.
    A winyók is rendben vannak HDD sentinel szerint, bár az nem tudom mennyire megbízható. Win7-et most raktam újra, szóval reményeim szerint nincs vírus sem a gépen. Vírusírtó nem talált semmit, bár olyannal még nem találkoztam, ami valaha is talált volna bármi érdemlegeset és segített volna a problémán.
    Konfig:
    -ASUS M5A97 R2.0 lap
    -AMD FX 8120 CPU
    -2x8gb kingston ddr 1666-os memória
    -Sapphire HD7970 vga
    -FSP 650W-os táp
    -120gd OCZ SSD, 250gb samsung SSD, 500gb seagate barracuda
    -Samsung DVD-RW
    lehetséges, hogy még mindig valami tetű vírus van a gépen? Csak a C-f formáztam le, a másik 2 winyón megmaradtak az adatok.

    MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

  • bisiz

    tag

    Sziasztok!

    Egy jó barátomnak a napokban behalt a gépe és nem ad képet a monitor. A monitor jelez, hogy no signal, szóval gondolom azzal nincs gond. Egyébként eddig amivel próbálkozott: másik monitorkábel,másik memória.
    VGA, ami még gyanús.

    A gép felpörög,sípolni nem sípol, viszont nincs kép. Most egyszer volt kép, de akkor csak ilyen puritán plug and play módban jött be a windows és nem ismerte fel a phillips monitort.

    Mivel lenne érdemes próbálkozni a VGA-n kívül? CPU lehet bűnös vagy akkor fel sem pörög a rendszer, ha rossz a proci?

    MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés