Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz ph_5.5 #30435 üzenetére

    Ja, egyszer fotós csoportba beesett egy arc, hogy jaaaaj van egy fotósa de miképpen kell világítani, mert hajat kellene képezni. Addig dumáltunk, míg mondom ha már mesterfodrász, akkor nekem kellene némi gyakorlat, poénból ingyen megcsináljuk, én sem vagyok nagy májer de gyakorlatnak jó, valami képet biztos kap. A modellekről nem is merek nyilatkozni, no meg a hely teljesen alkalmatlan volt bármire, amit kinéztünk az épületnél előre, oda nem lehetett menni, bent meg lófasz, cska a pöcsölés. Először nem akartak kamera elé sem állni, majd hatszor átöltöztek, gyerek meg azon szőrözött, hogy a tarkójukra kilógott 1-1 hajszál. Cserébe persze túl sokat akart, pár óra alatt csináltak vagy 9 hajat, azt sem tudjuk merre áll a fejünk, pfúúúúúú.... Szerintem lett vagy 100 értelmesebb képe, de az utolsó szál szőröket csak alig 10 képen kapkodtuk le és tettük rendbe a többit is rendes retussal. No meg így is bőven túlteljesítettünk, akit talált faluból "fotóst" az frissen kezdett hobbista kissrác volt, alap tükrössel és 18-55el, vakuról fogalma semmi, de még rekesz/zárról sem. El bírom képzelni mi lett volna ha nem esek oda mindennel is. Mellé jött még, hogy szűk a ruha, nem jól áll rajta, kilóg a melltartó pántja. Értem én, hogy ezekre kb. figyelni kellene, de ott volt 5 nő, segéd öltöztető, 2 fodrász segéd és igazából oldja meg, hozott anyagból melózunk, ami beesik az obi elé azt leképezzük, ki lesz exponálva, kap egy alap utómunkát és kész. Tapasztalatnak azért jó volt.

Új hozzászólás Aktív témák