Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz mephi666 #41823 üzenetére

    Ja, sikerült megalkudni, hogy előre utalja szállítással. Nem is értettem, annyira szürreális volt ez a javaslat. Mármint 4ok a cucc, 2k a szállítás, most ha a 4ok-t rám bízza, akkor a 2k-ra miért utánvétezik? Elvileg 2ooFt-ot nyer rajta. Biztos egy zsemle árát. :D De az is lehet, hogy én fizetek rá, nem tudom még a csomag méretet, hogy mi fér bele. Nem is igazán érdekel ez a párszáz forint, csak egy porosodó alkatrésszel legyen végre kevesebb, meg az ESD tasakok, csomagolás amúgy is többe kerülnek.

    Az előző delikvens kitalálta amúgy, hogy vigyem el neki BP-re, mert csak személyes átvétel jó neki, én meg égessek el 1ok HUF-ot benzinre meg több órát autókázzak miatta. Komolyan gondolta, mert azóta már írt még egyszer, hogy várja a válaszomat, hogy hogyan tudom megoldani. Még gondolkodok rajta. :DDD :N

    Azt hiszem a gépben cserélem a videokártyát valami passzívra, aztán ezt a nagyobbat eladom külön, és a gépet újra meghirdetem más szöveggel, ha lejár a hosszabbítása. Így a hálókártyákkal egyben régi SSD-vel HDD-vel nem akarták elvinni, mert nem annyira modern az adattárolós része. Lehet, hogy veszek egy olcsóbb NAS-t, és abba beszórok mindent.

    Ha már szóba került, van olyan köztetek, akinek már sikerült levágni x1-esre videokártya PCIE csatlakozóit, és működött is utána? Érdekelnek a buktatói.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák