Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Vismajor01 #38284 üzenetére

    Azt, hogy hogyan nézel ki 70:30 (táplálkozás:edzés) dönti el. Ha kevesebb kalóriát viszel be (olyat eszel ami telít de nem sok kalóriát tartalmaz) és mellé legalább heti 3 alkalommal egy órát tartósan magasabb pulzusú edzést végzel (bicikli, kocogás stb.) Akkor fogyni fogsz.
    (sőt azoknál akik tiltott szereket használnak pl. szteroidok, hormonok stb. ez az arány simán lehet 80:20 tehát szinte átlagos akár rövid edzéssel is növekedés lesz)
    Mikor már kb. egy éve edzettem teremben kb. 19 évesen - mindig is kicsit túlsúlyos voltam - jött egy kb. 17 éves srác edzeni összehaverkodtunk segítettem neki az edzésben pl. kísérni a súlyt stb.
    Na ez a srác elég hamar elkezdett nyomni valamit bő fél év múlva már akkora súllyal dolgozott, hogy nem voltam benne biztos, tudok neki segíteni ha nem fogja bírni kinyomni. Persze látványos is volt egy kb. 60 kilós srác volt és pikk-pakk felszedett vagy 15 kilót vagy többet.

    Persze közbeszólhat valami rejtett probléma pl. pajzsmirigy (alul működés)
    DE egyszerű biológia: ha több kalóriát égetsz el tartósan - hónapokon keresztül - akkor fogyni fogsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák