Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MrDerekas #63118 üzenetére

    Hibanaplót nem tudok (linux) az alaplapot nem volt időm monitorozni, de a procit pont figyeltem és 45 fokos volt. A VGA egy passzív GT 1030, nem hiszem, hogy azzal lenne gond. (akkor szerintem előtte lett volna képi zavar) A leállás villámcsapás szerűen jön és semmiféle előjele nincs. Az előző másodpercben még tökéletesen működik a gép, a következőben pedig leáll, mint ha elvágták volna a tápkábelt. Azért gondolok melegedésre mert ha várok egy kicsit akkor újra indítható a gép és attól függ az újabb leállás bekövetkezésének ideje, hogy mennyit várok (mennyire hűl le) bekapcsolás előtt. lekapom az oldalát és megnézem, szemre nincs e valami gebasz az alaplappal, illetve megy e a táp ventilátora.

    Na puff, azt hiszem végleg behalt. Be akartam kapcsolni de most már egy másodperc után kikapcsolt. Alig pörögtek fel a ventik és vége. A nagy gáz, hogy csak amd-s gépeim vannak és nem tudom tesztelni más konfigban se a procit se az alaplapot...

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák