Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz quailstorm #53659 üzenetére

    Bocsi hogy csak most válaszolok.

    4 mag nem kell, fölösleges és úgy már nagyon sokat fogyasztana.

    Felmerjem rakni a legutolsó, F8d BIOS-t? Azt írja BETA verzió.
    Régen csináltam BIOS frissítést. Ezzel az exe-vel mit kell csinálni amit le tudok tölteni? Rárakom egy FAT32-re formázott penyóra, majd mehet a gépbe usb2-be és gép újraindít?

    Ha megy az OC, vagy nem megy és lejjebb veszi az órajelet, mindkét esetben automatán meg fogja tenni a beállításokat? Tehát ha berakom BIOS frissítés után a procit (most egy E8400 van kinézve), akkor el kell indulnia a gépnek vele?
    A északi hídnak vajon nem okoz plusz hőtermelést az 1333 FSB?

    Rendben, akkor marad ez a gyári CPU hűtő.

    VGA nem lesz egyelőre, amíg bírja a kívánt felhasználási kört az integrált. Mivel minimális pénzből akarják kihozni, így egyelőre a tápcsere is elmarad, az E8400 miatt keletkező plusz 30W fogyasztást biztosan ki tudja szolgálni.
    Sajnos szűkösek a keretek, de valamit lépni kell mert most már olyan lassú a gép hogy állításuk szerint 15 perc mire bejön valami neten és után is homokórázik sokat két kattintás között. Én inkább egy 1150 alapo raktam volna össze nekik, celeronnal + 4GB rammal, kb. 25 ezer (alaplap új, többi HA), de az most nem fér bele a költségekbe.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák