Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wilddog

    tag

    Nekem ez a problémám :

    Tegnap előtt jelentkezett a gond, hogy amikor reggel bekapcsoltam a számítógépet, látszólag rendesen elindult, ahhogy szokott, de amikor behozta a Windows Xp logót a kék töltősávval, akkor fogta magát és újraindult a gépem, "megyegetett-megyegetett" egészen pontosan megint csak a Windows feliratig, aztán megint újraindult a rendszer. És gyakorlatilag ezt végtelenítve csinálta mindaddig, amíg újra nem raktam a Win XP-t. Az tegnap este még működött is, de ma reggel megint nem indult el a windows,
    a windows betöltése helyett újraindul a rendszer.
    Mi a fészkes..fene lehet ez? Már nem is merek találgatni...

  • wilddog

    tag

    Üdvözlet mindenkinek!
    Azt szeretném kérdezni, nem tudja valaki, hogy amikor a Heroes V -el játszok, akkor a számítógépem, néha kilép a játékból, "a program szabálytalan műveletet hajtott végre" címszóval. Mi lehet ez?
    :F
    Egyébként úgy rémlik, hogy régebben a másik gépemen is volt ilyen hiba. Akkor azt tanácsolta valaki, hogy tisztítsam ki a gépet, éshogy valszeg a por a legnagyobb ellenségem.

    [ Szerkesztve ]

  • wilddog

    tag

    Nem lehet esetleg, hogy a winchester rossz? Nekem nemrég ment tönkre és voltak napok, mikor jól működött a gép, és voltak olyan napok, mikor többször belassult, lefagyott, újraindult, vagy újra sem tudott indulni a gép.
    De lehet memóriától is...
    Milyen winchesztered van a gépben? nekem egy 250 Gb sata-s Samsung volt és nem bírt ki 1,5 évet ...

  • wilddog

    tag

    Ha van esetleg 1 másik vinyód, akkor érdemes lenne azzal is kipróbálni, hogy ugyanazt csinálja e vele, mint most a Samsung-gal, a Samsungot pedig addig kikötöd a gépből. Ha nincsen, csak 1 vinyód akkor az pech..
    DD3 -as memóriával én még nem foglalkoztam, ddr2-est használok.
    Asszem ennyit tudok csak ebben segíteni...de majd biztos akad valaki a fórumon, aki keni-vágja ezeket és lehet hogy többet is tud segíteni.
    Olyat nem csinál a géped, néha, hogy ellenőrzi windows indítása előtt a merevlemezt , világoskék háttérben( win XP esetén), konzisztencia, fájlrendszer ellenőrzése stb..?
    Nem akarok vészmadár lenni, de lehet hogy a vinyód sem jó teljesen, legalábbis mostmár a Samsungok*-ra nagyon gyanakvó lettem.
    A memóriákat meg le kell tesztelni, hogy jók e. DD3-asra viszont nem tudom melyik fajta tesztprogram használatos...
    Ha valamelyik alkatrészed nem jó, pl. a wincseszter, vagy memória, és garanciális, akkor ki kell, hogy cseréljék. Bár ezzel sok újat nem mondtam.. :)

  • wilddog

    tag

    válasz Lenry #25838 üzenetére

    Én annak idején, mikor vettem a gépemet, Mercury tápegységgel adták el, ami ugyebár sz.r.(nem tudja hozni a ráírt teljesítményt)
    Nos, kitéptem a gépből és akartam venni 1 jobb tápegységet... Chieftec-et akartam venni, de nem volt akkor annyi pénzem(18-19 ezer forint körül volt), Ígyhát LC-Power-t 550W -osat vettem bele, mert ezt tudtam megfizetni...
    Az Lc-Power az mennyire fos? Már 1 éve megy a gép vele, végül is nem akarom vele megváltani a világot.
    (Amúgy bocs, hogy nem használtam a válasz gombot.)

    Illetve csak annyi bajom van ezzel a mostani géppel, mint a régivel is volt, hogy néha kilép egy-két játékból, csakúgy magától és "a program szabálytalan műveletet hajtott végre" hibaüzenet van. De ezt persze csak a grafikus kártyát megizzasztó game-eknél csinálja csak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák