Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sev!er

    aktív tag

    Hi! Most kaptam gépet...tegnap játszottam és bejött 1 hiba üzenet: "windows - nem sikerült a késleltetett irás" Ugyanezt megkaptam még 2szer de igazából nem tudtam mi az és nem csinálta m vele semmit mert nem is tudtam...Aztán elkedzte sorolni azokat a file-okat amiket nem tud megnyitni azon a vinyon ami teljesen üres volt(2 vinyóm van, 1 kicsi a rendszernek és 1 nagy a file-oknak)Felhivtam azt aki összerakta a gépet és aztmondta telepitsem ujra a windows mert a VGA driverem bekavart. Újratelepitettem , elkezdtem pakolni rá a drivereket és mikor csináltam a hangkari drivert akkor abbahagYta bejött egy kék képernyő azzal h nem sikerült a folyamat inditsa ujra gépet...jobb helyeken asszem ez a kék halál...ujrainditottama gépet meg midnent ujrakezdtem a telepitést . Sikeres volt a hangkari telepités , ám a következő progi teelpItésénél ismét kék halál volt.. Most megint telepiteem ujra a gépet format c stb stb.. valaki mondja meg légyszivves mi lehet a hiba! légyszi ! jah és pénteken kaptama gépet szerdáig jó volt és aztán lett ez a probléma. vagyis szerintem biztos nem hardver hiba...

    előre is köszi
    sevier

  • Sev!er

    aktív tag

    Hi all.

    A második serial ata 2es winchestert nem hajlandó megformázni illetve adatot irni rá illetve olvasni róla. A raptor winchester az elsődleges amelyen az Op rendeszer van. Cseréltem más tipusu winchesterre de az sem volt jó.

    előre is köszi

  • Sev!er

    aktív tag

    Sziasztok!

    A problémám a következő: nyár végén vettem egy jó kis gépet. Fasza volt minden az elején de aztán elromlott az alaplapon a wifi...próbáltam megjavittatni de nem sikerült, gondoltam mind1 veszek 1 usbs wifi mert ezért csak nem küldöm vissza a lapot... Később viszont aza gond lett h az alaplap nem kezelt csak 1 HDDt és ráadásul folyamatos kék halál volt állandóan. Hol játék közben hol installálás közben...egyszóval mindig. Visszaküldtem az alaplapot a forgalmazónak és 1 hónapukba telt mire lecseréltél egy más tipusu (ugyanolyan "minőségű") alaplapra. Jó ezen az alaplapon minden stimmel, beolvassa mind2 HHDt szóval jó.Felraktam rendszert installálgattam a dirvereket és egyszer csak kék halál...azthittem megőrülök...ujraindult a gép és felraktam a drivereket kék halál nélkül. Miután fenntvoltak a progik elkezdtem tolni a játékokat is fel és megint kék halálok következtek.Egy játékot kb 2. v 3. installra tudtam csak felrakni.Felmentek a játékok és elkezdtem kipróbálni...kár volt...kb. minden 5 percben ahogy játék fut kék halál és ujraindul a gépem...
    segitsetek légyszi...nagyon fontos lenne

    előre is köszi

    sevier

Aktív témák