Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz kukinyo #47046 üzenetére

    Ezt most nem értem. Valaki eladna egy lapot, a srác megvenné, és a vevő lesz az orgazda?? Egy rakás használt cucc cserél gazdát, ezért csodálkozok. (nem hinném, hogy bárki is adna számlát...)
    UI: én mindig a bolton keresztül intézem a régi dolgaim cseréjét, ezért nem vagyok járatos ebben, vagy lehet, hogy csak éjjel van... :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Tibl

    tag

    válasz kukinyo #47046 üzenetére

    Nem viszik el a yardok. Max egy kihalgatásra. Válasz a kérdéseikre!

    Ennyiért meg ennyiért vettem ettől a személytől.
    Ekkor mentem személyesen érte.
    Nem tudtam én , hogy lopott!
    Nincs számla?? Nem foglalkoztam vele különösebben. Mindent nem tarthat meg az ember örökké. Mármint a szálát. Biztos kidobta, elhagyta stbb....
    Teszteltük, kifizettem. Ennyi.

    Semmi felelösség nem terhelné a vevőt.Még ha kiderülne utolag az, hogy hogyan, honnan származik a lap. Akkor se!!! Ennyi.

    Ezt azért tudom biztosan mert volt ebben a procedurában már részem. Igaz nem PC cucossal volt a gáz, hanem mással. De végül is ugyan az a sztori.

    Csak azt megnem mondja az ember , hogy tudott rola , hogy seftes mert akkor van a gáz. :)

    Hardstyle i's my style ! Feel the beat !

Aktív témák