Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dufresne

    addikt

    válasz biga #661 üzenetére

    Nem csak a helyesírását kéne számonkérni az ilyentől :(((
    Ezt az egész magyar oktatási rendszert, ami azért nem volt rossz világviszonylatban szerintem, sőt...úgy huzzák le, ahogy csak tudják. Átveszünk mindenféle nyugati baromságot, aztán csodálkoznak, hogy egyre hülyülünk :U
    Az egészben még ráadásul az a bosszantó, hogy ugyan még nemvagyok öreg :DDD , de azért lassan 4-5-6 év múlva talán közel leszek a családalapításhoz és, ha ezen az úton haladunk, akkor milyen oktatásban fog majd részesülni a gyerekem :F
    Nemrég voltam benn a volt középsulimban és beszéltem pár tanárral, akik aztmondták, hogy iszonyat mennyit romlott a színvonal, amióta mi kiröppentünk onnan. Persze addig sem mi tartottuk magasan, de azért mégis...kinn az udvaron ahogy hallottam beszélni a 14-16éves gyerekeket, komolyan úgyéreztem, hogy mi irodalmi nyelven beszéltünk annó hozzájuk képest és ebből kiindulva milyen lehet az írásuk a gondolkodásuk...kiábrándító :(((

    Kicsit elkanyarodtam a témától, de azért érintettem is azthiszem, csak magával ragadott ez a kis bosszúság :B

    [Szerkesztve]

  • Dufresne

    addikt

    válasz Dufresne #662 üzenetére

    Na még csak annyi adalékkal szolgálnék mérgelődésemet kiegészítendő, hogy reggel a rádióban az egyik hír hallatán kinyílt a csipám, miszerint: Angliában nagyjából 5millióan funkcionális analfabéták és 17millió embernek okoznak gondot az alapvető matematikai műveletek. Na szóval akkor ezekszerint miis ilyen irányban tartunk ezzel az oktatási reform rendszerrel, hogy telelesz az ország se írni, se olvasni se számolni nemtudom emberekkel :F

    Ismét csak a szörnyű-szánalmas-siralmas-kétségbeejtő és hasonló jelzők jutnak az eszembe :(((

Új hozzászólás Aktív témák