Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ByB

    addikt

    Ma lezárult a történet és szeretném, hogy tanulsággal szolgáljon mindenki számára!!!
    Kaptam egy zsír új cuccot, azért mert a távirányító kontaktos volt... No comment, mondhatja bárki: ennek örülhetnék, de nem tudok, ugyanis: a cég ahol vettem, tönkretette 3 hetem, amenniyre csak tudta, ezért most én rontom az ő bizniszük!!! A nevüket nem írom le, egyszeűen csak ''digifón''-nak becézem őket! (Rövid kitérésképpen: a telephelyük, az otthonuk. Kívülről körülbelül 50%-osan befejezett a ház, belülről 25%... Mikor először megláttam, éreztem a vesztem!!!) Akitől átvettem a cuccot, az idők folyamán kiderült, hogy egy sunnyogós alak! Kint vannak a világ végén: 3x voltam kint (megvétel, távirányító vissza, egész cucc vissza), egyszer sem ajánlották fel, hogy találkozzunk valahol, okke, ez van. Az általuk ígért két hetes javítási periódus lejárta előtt egy nappal csörögtem rájuk és kérdeztem, hogy mizújs: ohhh még semmi, de holnap rám csörög!!! Sem akkor, sem soha többé nem hívott vissza (6x ígérte meg)!!! Utána naponként hívogattam, mindig csak magyarázkodtak, hogy nem tudja elérni a szervízeseket, mert ők se tudják mi van... Nem akartam semmit sem mondani, de személy szerint én is beszéltem a szervízessel (titokban, némi ismerettség révén) és a ''főnök'' az ígértnél jóval később adta le és kb kétszer ha hívta a szervízt... Napokon át húzta a dolgot, míg végül három és fél hét elteltével, felhívott, hogy kész!!! Mondom akkor hozzák házhoz, mert én többet nem megyek ki oda! Mondja ok, 10 perc múlva hív a kollégája, hogy mikor ér hozzánk!!! Persze nem hívott, ma meg azt mondta, hogy lerobbant a teherautó és majd csak jövőhéten tudja házhoz hozni!!! Kimentem érte, becuccoltam a kocsiba, indulnék, hopp mondom számla??? Jaaa, az valahova eltűnt, majd elküldi postán!!! Xnyádat küldd el postán, ekkor már bepöccentem!!! Mijafxszt képzelnek ezek??? Aztán elősomfordált vele...

    ˙Ha lehet senki se vásároljon náluk!!! Megbízhatatlanságukkal, hazugságaikkal és sunyiságukkal tanubizonyságát tették, hogy miként kell rossz hírét kelteni az internetes vásárlásnak!!!

    üdv
    BBence

    ui.: Ellenpélda van: például TTS kolléga, minden tiszteletem az övé!

Új hozzászólás Aktív témák