Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Shufny #38 üzenetére

    No erre a Stratovariusra kíváncsi leszek, bár sok reményt ehhez sem fűzök :)
    Én kb metalon nőttem fel, szóval amit abból nem hallottam anno az kb nincs is :D Remélem mutatnak valami újat. A legtöbb rock/metal előadóval az a baj, hogy nem mernek újítani, mert akkor a rajongók panaszkodnak/elpártolnak. Talán ebben a műfajban a legnagyobb az elvárás az előadóval szemben a hallgatók részéről (és sajnos a szűklátókörűség is)

    A magam részéről pl. nem hiszem el, hogy a Metallica a Death Magneticet valóban szívből írta. Az az album szerintem semmi más mint egy jó kis iparosmunka. De hát ez kell ahhoz hogy kielégítsék az igényeket. A Load,Reload nekem nagyon tetszett pl. de sokan utálják merthogy az nem Metallica. A St Angerről ugye nem is beszélve... De ők legalább próbáltak valami újat mutatni azzal is. Disturbed ugyanez, konkrétan elaludtam fülessel a fejemen miközben hallgattam :D Most a Linkin Park nagyott nőtt a szememben ezzel az új lemezzel de a régi rajongóik meg temetik őket.

    A Subscribe-nál az első hallgatás az olyan mint egy izgalmas film. Sosem tudod hogy mi fog következni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák