Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TIV

    tag

    Üdv!

    Van egy ritka jó filmem, amit nagy nehezen meg tudtam szerezni külföldről AVI-ként. Jó a képminősége, de persze nem szinkronos ezért úgy döntöttem a több mint 14 éves VHS kazimról leszedem a magyar hangot és hozzárakom az AVI képét. A minőségrontást elkerülendő viszont szeretném, ha a képet nem kellene újra renderelni, vagyis lementeni, mert akkor romlana a minősége és valószínűleg nagyobb lenne a fájl, márpedig nagyon jól eltalálták a minőség/méret arányt. Régen volt egy programom, amivel megmutattam egy avi és egy mp3 fájlt és az összerakta pikk-pakk. Most is ilyen kellene, annyi különbséggel, h szeretném a magyar hangot, ami mp3 vagy wav lesz vagy tök mind1 mi szépen a filmre optimalizálni, h amikor nyílik az ember szája akkor menjen a hang és ne legyen hangcsúszás, késés.

    Ehhez szükségem lenne valami jó kis szoftverre. Ismer valaki ilyet?

    Néhány infó:
    az AVI - XviD - 940 kb/s - 25.000fps - 0.191 bits/pixel
    a hang wav vagy mp3 lesz ahogy a program támogatja.

    Szóval mégegyszer röviden :P
    AVI-hoz hozzá kellene illeszteni egy wav/mp3 vagy akármi hangfájlt és lementeni úgy, h a képminőség ne változzon..

    ui: A film 60 éves, magyarországon 1992ben vetítették azóta soha, szóval ne írj olyat, h szerezd meg máshonnan magyarul, mert nincs :)

    Előre is köszönöm a segítséget!
    TIV

Új hozzászólás Aktív témák