Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz rbalint88 #6972 üzenetére

    egyetértünk :R
    csupán arra szeretnék rávilágítani hogy már a kiinduló szempont is rossz, nem tud fenntartani egy autót (de esze nincsen hogy ezt belássa) ellenben neki is kell ha mindenkinek van. Sajnos a kínálat követi a keresletet, tehát amíg veréb van addig lóexkrementumot fognak árulni. Nem sajnálom tőlük, félre ne érts, de egy gépjármű birtoklásában nem szabadna hogy csupán a vételár legyen az egyetlen léc amit meg kell ugrani... Az ősei is megoldották az életüket autó nélkül, neki is menne, de nem is akarja. Menni kell hetente ötször konditerembe, gyerekeknek különórákra, focisedzésre, melózni se ártana valamit és akkor még a kaja meg a többi, hát esélytelen autó nélkül. Beköltözni a nagyvárosba meg nincsen gempa, sírnak sokan az aglomerációban hogy autó nélkül meg vannak lőve, de arra nem gondolnak hogy egy ingatlan vételárában a mobilitási lehetőségek is árképző tényezők. Kicsit erről a Pestszentlőrinci kertesházak lakói jutnak eszembe, akik panaszkodnak a reptér miatt hogy hangos, bocs, de a reptér 60 éve ott van te meg a piaci ár 70%-áért vetted a családiházat, szerinted véletlen? Ingyen vacsora nincs, olcsó autó nincs, ingyen autó nincs, ingyen semmi sincs, ezt kellene megérteni végre, de sajnos sokaknak nem megy és ez "Az oktatasi problemakban is egyetertunk" témára vezethető vissza, nem gondolkodni, lexikális tudást felhalmozni tanítják a gyerekeket. :R

    Szerinted én miért panelt vettem annó? Futotta volna kétszintes családiházra is nagy telekkel 2016-ban, mégsem léptem meg. Suzuki a saját autóm, mert azt rendben tudom tartani (és a magyar autósok erős 80%-ának bőven elég is lenne funkcionálisan). Vehettem volna 5M-ért pár éves A6 avantot is (éltem is volna szó se róla), de beláttam meddig ér a takaró. :R

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák