Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szlobi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrég elhalálozott az E34-emben a gyári 16 éves 'kékpont' fejegység, úgyhogy be kell szereznem egy újat. És ha már új cucc akkor legyen benne minden ami kell. :)
    Amire szükségem van az a Mp3/Wma lejátszás (cd-fej nem létszükséglet), USB csati a pendrivenak, távirányító, és a későbbi fejlesztési lehetőség.(Idővel akarok majd bele subot, erősítőt, komolyabb hangfalakat)
    Mielött feljöttem volna ide volt egy erős elhatározásom, hogy egy Clariont
    szeretnék, de 2000+ hsz elolvasása után elbizonytalanodtam. :D
    Egyelőre elég a gyári hangszóró (ha minden igaz, 5,25" os mélyközép + 0,75" magas van elöl, hátul hasonló ovál) , késöbb majd valami Hertz kategóriájú hangszórót szeretnék.

    Szóval amiben tanácsot kérnék a szakiktól: Milyen fejegységet ajánlanátok, figyelembe véve a fenti igényeket?
    Max 60 pénz van a fejegységre. Ja és 1 dines helyre kellene. A zene stílus elég vegyes, de mondjuk DnB, HipHop, Elektro trió eléggé lefedi a palettát. :)

    Valakinek ötlete?

  • szlobi

    csendes tag

    válasz _ak_ #4111 üzenetére

    Ha 50k a limit akkor a JVC kd-r801-et ajánlom. Én pont most vettem egyet és nagyon meg vagyok vele elégedve - hasonlóak voltak az elvárásaim. Mondjuk akcióban szereztem és így házhozszállítással kijött 45-ből.
    Szépen szól és kávéfőzésen kívül mindent tud.. :DDD Az lcd paneljét 25000 féle színárnyalatban változtathatod úgyhogy olyan zöld lesz amilyent akarsz. :DD

Új hozzászólás Aktív témák