Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz vasi79 #75830 üzenetére

    Az okos fejegység nem barátja a rádiónak, hiszen házon belül kellene elszeparálni a rádió vevőt, a legváltozatosabb zavarjelektől. No meg lehet konstrukciósan is egy vacak.
    Nekem nincs jó véleményem róluk. Az előző rádióm (JVC KD SH-1000)nem volt "okos" (BT, képernyő tükrözés,stb.), de mint rádió rendkívül érzékeny volt, és az erősítő részének nagyon szép hangja volt. A mostani Kenwood (DMX-120BT) tele van "szolgáltatással", de sem a rádiója, sem a hangminősége nem közelíti meg az előző készülékét. Értem én, hogy ez a nagy kijezős fejegységek legalja, vagy finomabban belépő szint, de akkor is többet vártam tőle.

    Ugyanakkor ellenőrizd, hogy rendben be van-e dugva az antenna, hogy nem zárlatos-e (ohm mérő a hideg és meleg pont között, miközben nincs rádugva a rádió. Az antennakábelt is ki kellene mérni/nézni nincs-e valahol megtörve, ill. maga az antenna fémesen jól érintkezik a tartójával.

    Pontosan milyen autó? Nem lehet hogy gyárilag egy távtáplált kis erősítő is van benne, aminek a mostani készüléked nem ad feszültséget?

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák