Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Wackond #9207 üzenetére

    Én ugyanígy bajban lennék teló/kocsi vásárláskor. valszeg veszek egy (kevésbé) öreg hondát és felújítom patika állapotra. telefon meg... amíg ki nem rohad a kezemből a mostani, nem lesz semmi.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • s4tch

    veterán

    válasz Wackond #9207 üzenetére

    "De ami már bizonyított, azon nem biztos, hogy változtatni szeretnék."

    Ez tökéletesen érthető hozzáállás, egyet is értek vele. Viszont magához a márkahűséghez nincs köze.

    "márkán belül is válogatós vagyok"

    Nem árt. :) Bevált típusok vannak, nem bevált márkák. Vesd össze az általad említett motort az 1.6 16V ecotec motorral, ami megboldogult apám szolgálati G kombijában új korától kezdve megevett másfél-két liter olajat 8 ezer km-en. (Előtte egy 1.4 16V F kombival ment 400 ezret, látványos olajfogyasztás nélkül.) Vagy hasonlítsd össze a kb. problémamentes, tényleg kiváló Nokia E71-et (két évig használtam, marha jó volt) egy hibahalmazként induló E52-vel, vagy agyonkarcolódó kijelzős, egypálcás 2610-essel.

    Egyébként én is szarban leszek, ha autót kell váltanom. 9. éves a kocsim, van benne 190 ezer, egy toronycsapágyon kívül csak olajat, gumit, izzót kellett benne cserélni, és egy valag pénzbe kerülne lecserélni egy hasonló színvonalú, garanciális autóra. Fogalmam sincs, mikor találnék helyette hasonlóan tartós, kiszámítható gépet.

    Telefonok nálam kétévente cserélődnek. Utóbbi 5 telefonom mind más márka volt, sorrendben Siemens, Motorola, SE, Nokia, Samsung. Egyik sem volt hibátlan, egyikkel sem nyúltam mellé, nem aggódom, hogy valaha rossz telefonom lesz.

Új hozzászólás Aktív témák