Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lusu

    aktív tag

    válasz Ear001 #70110 üzenetére

    A fal távolsága a sofőr oldalon még csakcsak lenne valami, mert a bedöntés miatt leginkább az alsó oldalának szólna, de az is max 18cm lehetne. Az utasoldalon kisebb dőlésszög miatt már közelebb lenne a 15-höz. Reflex nyílásban gondolkoztam, azt lehetne szépen kanyarintani ahova kell, de akkor valószínűleg kár lenne a küzdelem.

    Igazad van, az lenne a legjobb megoldás, ha olyan ajtóm lenne mint a nagyátlag. De ez sajnos egy Audi A6 C5 ajtaja, az alumíniumváz keretben akkora lezárandó felületek vannak amit először fa lapokkal kell kitöltenem. Ezen a vonalon indultam el először, csak még mielőtt megcsináltam volna jött egy zárhiba. Ha utána jön falnak megyek mert körbe le kellett volna szednem a bitumenlapot, hogy szerelni tudjam. Persze ha nem lesz más, rendbeszedem műszakilag az ajtókat és hajrá.
    Ezért jött a doboz, mint kompromisszum és a számolás közben a BR, mint lehetőség. Az is leginkább azért, mert elvileg igencsak mélyre menne.

    Az ideiglenes dobozépítős kísérletezésről mi a véleményed? Volna valami buktatója, vagy ha idő van miért ne?

    2,5-es Sommer Orbit-ról kapja egy Steg 75.2-től aktívban

Új hozzászólás Aktív témák