Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    válasz Joe fiú #56341 üzenetére

    Az a baj, hogy nincs olyan ismerősöm, akikhez érdemes lenne beülni, akiknek nem a belépő szintű "mindegy hogy szól, csak hangos legyen" elven összetákolt rendszere lenne az autójában. Én pécsi vagyok, ha esetleg itt a fórumtársak közül valaki aki pécsi és lenne oly kedves, és megmutatna egy olyan passzív rendszert, ami tudatosan lett építve, és nagyjából fedi az én terveimet, azt megköszönném!
    Visszatérve az erősítő kérdésre Amit "örököltem" az egy BOSS AVA-400TR, az előző tulaj elmondása szerint "szépen kihajtotta a Kicker Comp VR 30cm-es 800W -os mély hangszórót". Namost e helyett keresek alternatívákat az elképzelésemhez. Ugye azt is figyelembe kell venni, hogy még passzív rendszer esetén sem nevezhető csúcsnak a komponens szettjeim ( JBL GT7-6C és JBL GT7-5C) mellé hiába veszek egy csúcs szuper drága erősítőt nem fog (?) kijönni a minőség különbség (?). Ezért is kérdezem, hogy akkor erősítőből mit, milyet, melyeket érdemes számításba vennem?

    & @ (#56342) simi811118:
    Valószínűleg én értettem félre a linkelt leírást, főleg, hogy nem csak azt olvastam el a témában. A segítségeteknek hála, - ha jól raktam össze :) - az már egyre jobban körvonalazódik, hogy egy 3 pár RCA kimenetes fejre lesz szükségem ( Itt írtam melyikekre gondoltam ) és egy négy ( vagy öt? ) csatornás erősítőre, amiről hajtanám az első komponens szettet + a subot. A hátsó komponens szettet bekötve hagyom a fejegységről, ( vagy 5 csatornás erő esetén az erőről ) de le lesznek "faderezve". Eddig jól gondolom? Javíts(atok) ki a ha tévedek!

    Köszönöm nektek a segítséget, és a rám fordított időtöket!

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák