Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz kNG #46979 üzenetére

    Ha a hangminoseg az elsodleges szempont, akkor egy hasznalt regi CD-s fejet vennek, sony 7750, pio77mp, alpine 9855, alpine 9833, kenwood kdc 98xx, alpine 9815/13, alpine 9812rb, pio 88 rs (szukosen), pio p99r, pio p945r, jvc chameleon szeria, jvc kdr 921, kenwood bt92 (kis szerencsevel), clarion 788 stb.

    Ezeken csak CD van es minosegi zenere valok.

    [ Szerkesztve ]

  • simi811118

    aktív tag

    válasz kNG #46979 üzenetére

    Szia!
    Felesleges gyári hangszórókhoz/alap komponens szetthez felső kategóriás aktív fejet venni.
    Tehát a cél a gyári rádió kiváltása, usb-s zenehallgatás, max 30Eft-os árkategória.
    Volt MK1 Focusom, nekem a jó öreg kazettás magnóval, ezt cseréltem egy anno 25Eft-os Sony 414U-re, a gyári hangszórók már ettől bőven megtáltosodtak.
    Én ezekből választanék : Sony, Clarion, Pioneer, Alpine, Kenwood
    Hogy melyiket, az egyéni ízléstől függ. De legalább egy pár RCA legyen rajta, ha később subot szeretnél betenni. Árgép, árukereső, árkategória beállít, márkákat kiválaszt és mehet a keresés. Egyikkel sem fogsz mellétrafálni!
    Fentebb menni nincs értelme. Sőt, ha nem ragaszkodsz a cd-hez, akkor egy mechanika nélküli Kenwood KMM olyan 20 körül megkapható, a maradék tizesből pedig nem "csipogót" (bár én úgy a kiscsirkéket hívom - nem pedig a magassugárzót) hanem 2 tábla bitumenlapot vennék a két első ajtóba. A gyári hangszórókból előjönne a mélytartomány (előrébb lennél vele bármely új komponens szett helyett az alsó kategóriában) és még lehet ládára sem lenne szükséged. Nem lesz diszkóautó, de a normális napi zenehallgatáshoz elég lesz. Rendszerbővítés esetén pedig mindenképp szükséges lesz (tehát így is - úgy is elkerülhetetelen)

Új hozzászólás Aktív témák