Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz Side_ #108 üzenetére

    Versenyre épített autó alatt az SQ-versenyt érti a kolléga, nem a dB-dragot! - nem mondod? Ennyire hülye azért nem vagyok :( :U

    De az se gáz, ha lent van a magas - azt leszámítva, hogy a magas hang terjedés specifikus, az extra magas meg pláne. Ne mond már hogy a tweeterből hallasz valamit, ha a térded felé néz? Nem véletlenül forgatható a tweeterek rögzítése tetszőlegesen :U Már bocsáss meg, de a tweeter kizárólag fent kell, hogy legyen és az baromira nem jó, ha az ember fülébe üvölt. Általában a szélvédőre szokták irányítani, hogy a hang onnan verődjön vissza az emberi fülbe (nálam hozzáértőbbek mondták), akkor nem iritáló de mégsem veszít a dinamikájából és a tisztaságából. Ha kellően nagy az autó, akkor nézhet az ember feje felé is, bár arra mondjuk az én Swiftem édes kevés.

    Mod: De egy jól beállított szub nem szólhat annyira hátulról, h zavaró legyen. - ebben kivételesen egyetértünk.

    Ezt kb úgy értelmezem, hogyha hátul is van valami (ami szerintem rossz - mások szerint lehet, h nem), akkor az az elől lévő rosszat jobbá teszi.Sztem hatékonyabb lenne egyetlen jó - mégis mi számít jónak a Te elgondolásod szerint. Csak jelzem, hogy pl. a Swiftben elöl, térd előtt/alatt 10cm-es helyek vannak. Az ottani hangszórknak kellene korrektül bezsongani az autót, hogy a hátul ülők is tökéletesen haljják? :F

    [Szerkesztve]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák