Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz RP1980 #42126 üzenetére

    A képen látható mini szórófejest a DM-ben lehet megtalálni, saját márkás termékük, a műanyag palack rendkívül merev, szinte üveg keménységű
    link

    Tudsz nekem bővebb infót adni melyik Nanolex termék nem tetszett és miért ennek a Xaron fr-nek? Én jelenleg használom a mikroszálas kendő mosószerüket (ez volt az első amit vásároltam), a beltér tisztító koncentrátumot (kellett egy kíméletesebb szer az APC-k helyett), beltér ápolót illetve van már ablaktisztító, gumiápoló, külső műanyagápoló, sampon és az odex szagtalanító. Sokból csak a kicsi verzió van meg, azért én se akarok beleugrani rögtön egy 5-6e ftos termékbe látatlanba (az első kettőről még találtam valami minimálisat). Másrészt pl belső ápolóból teljesen felesleges a nagy, már a 200ml-es is olyan mennyiség amivel egy otthoni felhasználó jó ideig elvan, ilyen a gumiápoló is ha csak a a kédergumikhoz akarod használni és nem az abroncsokhoz.

    Ezt a marketing hengert nem láttam, pont az a bajom, hogy nem találtam értelmes visszajelzéseket vagy ami van az is minimális v nem mutat semmit, illetve engem nem érint a kerámia témájuk, úgyhogy hogy arról mit írnak nem különösebben érdekel. A saját tapasztalataim egyelőre pozitívak, minden termék amit próbáltam azt hozza amit ráírtak. A belső ápoló, bár tartósságról néhány nap elteltével nyilván nem tudok beszélni, de számomra jobb, mint az AG Vinyl, Sonax Xtreme Matt Effect vagy a Koch Chemie cseresznye illatú ápolója. Az AG akármennyire finoman viszem fel mégiscsak vmennyire fényes felületet hagy maga után (de legalább mélyíti a színeket) ez nem mindig tetszik, a Sonax biztos jól ápol, de ennek semmilyen látható eredménye nem volt max érezhetően csúszósabb volt a felület utána, a KC illata elsőre tetszett, árban is jó, de ettől a mű illattól is be lehet sokallni és ez is valamennyire fényesebb volt, talán kevésbé mint az AG. Ehhez képest a Nanolex teljesen illatmentes, nem fényes, mégis láthatóan mélyíti a fekete műanyagok színét. De olyan szinten nem fényes, hogy írtam fentebb, azon kívül, hogy a kezelt rész egy fél árnyalattal sötétebb más látható jele nincs annak, hogy a felületet kezelted valamivel.

    [ Szerkesztve ]

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák