Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    Tyűűű, itt van hülyeség bőven. Az 5V, az 5V, a 12 meg 12. Milyen más értékekről beszélsz Text-Boy? Azzal hajtod meg a vga-d, amivel akarod. Az AGP-n át úgyis csak 1,5 V jön. :)))
    Mit beszélnek a vinyók? Mivan? A vinyónak is mind1 mivel hajtod. De nem azért, mert nem beszél az alaplappal. Vagy a vga-nál körbemegy a fesz a a csatin át, a vga-n át, a lapon át, a tápba? A vinyónál meg nem, mert ott nem beszél a vinyó, csak smartban? LOL. Nem vagy semmi.

    Egybemoddolni két tápot? Érdekes lenne. Inkább vegyél normális teljesítményűt, ha zavar, hogy 2 tápod van. Pedig nem használható dolog, és olcsó.

    szerk: hogyan lettél PH-addikt? Azok általában már tapasztalt alakok.

    [Szerkesztve]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz TexT-BoY #28 üzenetére

    Nem akarom a vasat ütni, csak volt egy elírásom.
    ''Pedig nem használhatATLAN dolog, és olcsó.'' Így helyes.
    Boy, azt tudni lehet, bármilyen drága is a táp, atom stabil, atom pontos 5V-t nehéz előállítani. Én azt írtam neked, hogy ha valahonnan ''referencia'' 5V-t kapsz, vagy 12-t, akkor jöhet bármilyen tápról, azzal a pc nem foglalkozik. Ergo, ha Te saját készítésű kapcsolóüzemű táppal akarod hajtani a géped, az is jó lehet, ha ügyesen csinálod. Egy jobb AT-s táp 5/12 V-ja ugyanúgy használható molex csatlakozóknál, mint egy atx-é. Ha nem így lenne, nem hagyták volna meg a csatit. Azon nincs más, mint 5V+12V+2xGND. Hogy másképpen fogalmazzak. Sem a videokari, sem a vinyó, sem a cd-rom, sem semmilyen molex csatis eszköz nem tudja, milyen tápot dugtál rá. Nem ez alapján kell dönteni a tápok között, hanem egyéb sokkal érdemlegesebb tények alapján.

    A hóra kimegyek veled, de én 26 éves vagyok, Te meg 13, így nem is feszegetném ezt a dolgot. Sajnálom, hogy felhúztad magad.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Aktív témák