Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz Csicsóka #7061 üzenetére

    De mértem természetesen.. :K Több féle táppal is!!! ;) De az azért sokkal többet evett!!!

    Egyébként az N550-est végül sosem mértem meg, de szerintem ebben a felállásban nem sok különbség lesz!! Ha kedden leadom a dolgozatomat átnézésre, remélem lesz 1-2napom méregetni legalább..
    Meg gyorsan rendelek egy USB-Gigabit átalakítót, hogy ha megjön tudjam mire számíthatok utána... Aztán ha az megy, akkor jöhet a SATA kártya és maximum utána a crystal, bár ugye nem videózni lesz.. :N Vagy megkeresem Oyabunt, hátha megvan még neki valamelyik...

    Mert az is lehet, hogy 32biten simán viszi az 1080p-t, 64 biten, meg ha nincs az igp-hez driver, akkor a crystallal sem lesz jó, mert az hagyján, hogy így most csak 1600x1200 a max és szaggat, de ráadásul csak 4:3-as arányt tud.. :W
    Namost ha az IGP határozza ezt meg, akkor cseszhetem a crystalt, meg a folyamatos lejátszást, ha a Wide üzemmódot meg nem tudja.. Mert tudtommal a video dekódolását gyorsítja, de a felbontás és az arány már nem a crystaltól függ.. :F

    mszl: Az lehet, hogy az ebay minden 60napnál korábbi üzenetet és tranzakciót töröl?? Vagy nem tudod kapásból hol tudom visszanézni? Mert így hirtelen nem látom, meg sok régebbit sem... :F
    Mondjuk azóta rendeltem vagy 20 féle cuccot, de csak van valami archívum nem??

Új hozzászólás Aktív témák