Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz westcoastog #2634 üzenetére

    anyudék?:Y...
    nálam van pár anya vs fia bandagang:C
    pl még régi lakhelyünknön, dunakeszin, volt tüzijáték egy parkban. nah, gondoltam spanokkal ,adunk a feelingnek. jól bedurrantjuk a spanglikat, kifekszünk a fűbe, és úgy nézzük 15 méterről.
    megtörtént a csoda, mi kifeküdtünk, jött a kis lakótelep apraja-nagyja. mi elvoltunk. adtuk a cigit körbe, feküdtünk. erre oldalra pillantok egy jó állapotomban ,erre anyámék leülnek mellém, öcsémmel. öcsém akkor lehetett 4-5 éves. nah, volt is nagy hajjaj. ne mbultam le, természetesen :DDD

    a másk mikor leugrottunk 5 napra balcsira, 4 éve asszem?... pff. az sem volt másképp.
    kocsiba be, beszipkáztam, és go kocsikázni :DDD fonyód és környékét beautókáztam, néha megálltam durrantottam, majd vissz az apartman parkolójába, és folyt köv:C..
    ha akkor ott lett volna velem ismerősöm ,akkor nem hoztam volna vissza a PAKK felét.:))
    hazajöttünk, még aznap odaadtam spanoméknak a zacsit, és a tartalmát. mondtam, hogy meguntam, tiétek lehet :DDD csak lestek, hogy mi van velem...
    ekkor sem buktam le....
    sőt, mikor jártam fél év drogelvonóra(elterelőre) akkor sem. pedig tudták hova megyek. a fedősztori az volt: rossz helyen rossz időben sétáltam. és a vicc, az hogy akkor pont épp tényleg. de mivel velük voltam, nem mondtam hogy nem, így engem is beszippantottak. de sztem ezt már meséltem régesrégen.

    :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák