Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Paca2 #515 üzenetére

    "mikor kifogynak az érvek jön az "ovizás"?"

    Ezt inkabb magadtol kellett volna megkerdezned amikor leirtad azt a hozzaszolast (#503) amire irtam.

    "neked is 5970-ed van?"

    Nincsen HD5970 kartyam, ahoz amit leirtam nem is kell legyen, az egesz vita arrol szol, hogy mert elromlott nehany kartya amikrol a felhasznalok a forumokon irogatnak azt ugy probaljatok beallitani, mintha valami szeria hiba lenne, es keptelenek vagytok felfogni amit mar parszor leirtam, hogy tokeletes, el nem romlo muszaki termek nem letezik, es nem is fog.

    "én nem sz@rom a pénzt, úgy hívják, amit csinálok h munka, és elvárnám, h nem vernek át"

    Hihetetlen, hogy meg mindig nem sikerult felfognod a lenyeget, nem vert at senki, hanem sajat elvarasaid aldozatava valtal azaltal, hogy azt gondolod egy premium kategorias termek nem tud elromlani.

    "nem azt várom h MINDEN darab jó legyen, de szvsz és mások szerint is (kivéve titeket, szakembereket) GYANÚSAN SOK a rossz db"

    Utolso ket toled idezet resz eleg ellentetes dolgot sugal, elsoben ugye atveresnek gondolod, mert elromlot a kartyad (vagy meg csak erre utalo hibakat produkal, most nem emlekszem hirtelen mi a pontos gondod a kartyaval), a masodikban meg azt irod nem varod el, hogy minden darab jo legyen :D
    Mar megint elovetted a "sok" szot, pedig mar vagy 5x leirtam a lenyeget.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák