Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz zolisx4 #6618 üzenetére

    Az ati drivert ugy sikerült feltennem, hogy az eszközkezelőben az uj hardvernél betallóztam a catalyst helyét... állítólag utána azt írta hogy feltelepítette, DE:
    -Az eszközkezelőben 4800 series-nek irja, holott az amd oldalán ugy látom külön van series 4800 és külön van 4890-es driver.
    -Az ati Catalyst sehol sincs, se start menü se tálca se sehol. Szóval a drivere állítólag fentvan de a catalystos vezérlőt nem tudom sehogy sem elővarázsolni, sőt már azt is próbáltam hogy telepítésnél lehet választani telepítést vagy eltávolitást, na ott toltam eltávolitsra is az is ugyanolyan mint mikor telepíteni próbálom...

    Szerk: device managerben egyébként ezt irja driver verziónak:8.681.0.0 a driver date pedig:2009.11.24.

    Jah egyébként ilyen problémám még sosem volt, beleértve ezen telepítésű rendszeremen sem.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák