Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Parci #1 üzenetére

    Nagyon jó, a második pont különösen tetszik, pont ma gondoltam rá, nem-e lehet megoldani. A szerkesztés is régóta hiányzik.

    A topic-címet is hasznos lenne, ha az indító át tudná írni. A ti munkátokat is segítheti, mert jelezni lehet a törölhető témákat.

    Viszont kár, hogy új ablakot nyit az Explorer a szerkesztéshez. jobb lenne, ha ''helyben'' maradna és a módosítás az eredeti ablakban látszódna.

    Egyébként a 8 perc hogy jött ki?:DD Miért nem 5, vagy 10, vagy hasonló normális érték?

    [Szerkesztve]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Atlantis

    veterán

    válasz Panther #53 üzenetére

    Na-na, ez a szám félreérthető.

    [Szerkesztve]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Atlantis

    veterán

    A barna alapon fehér betűszín nem túl szerencsés, azon kívül szerintem a beszúrt linkek piros színe sem a legjobb választás. A kék sokkal jobb volt. Tudom, a színvilág változhat, remélem, fog is.

    De nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy iszonyatosan belassult az egész. Legalább 8-10x annyi idő kell, hogy bejöjjön az oldal, egy több topicból álló témakör megnyitása meg egyenesen őrjítő. A bejelentkezés és a beírt hozzászólás feldolgozása is lassabb .Összességében a fent írt szorzó sajnos mindenhol érvényesült.
    Nem hiszem, hogy nálam van beállítási gond, mert van amikor gyorsabb az oldal, mint volt.

    [Szerkesztve]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák