Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fiesta14

    tag

    válasz Lizuskaaa #7077 üzenetére

    szerintem többet bír egy aksi mint fél év. én használtan vettem a telefont május elsején. akkor sem uj aksi volt benne és most sincs rá panasz szerintem 1 évet simán kibír vagy még többet is.

    [ Szerkesztve ]

  • quakej

    tag

    válasz Lizuskaaa #7077 üzenetére

    6942 idemásolva:

    És akkor a történetem.

    atAB5quad-ot 2013 decemberében vettem.
    A töltő és kábele valószínű az elejétől rossz volt. Új Hama-kat vettem. Ezek jól működnek.
    Füles és akku 7.hónapban meghibásodott, illetve 70 perc használat után lemerült.

    Akkut néztem neten (kína), sehol sincs raktáron. Fülest nem is láttam.
    Mercury-nak hívtam a központi számát, csak várok-várok.
    Majd próba alapon felhívtam az egyik Hölgy kereskedőt.
    Elmondtam, hogy ezt a két terméket szeretném megrendelni. Adott egy 06-20-as szerviz számot.
    Na azt aztán lehet hívni, fel nem veszik.
    Másnap reggel 10 órakor telefonáltam a Hölgynek, hogy tudna-e segíteni, mert nem veszik fel a telefont.
    Elkérte a számomat és megígérte, hogy most szól a szervizesnek, hogy hívjon fel.
    És láss csodát. 10 perc múlva az előbb emlegetett 06-20-as számról hívtak, hogy miben segíthetnek.
    Mondtam, hogy kéne új füles és új akku. Felelet, van, füles 800,- Ft + ÁFA, akku 4.173,- Ft + ÁFA, utánvéttel másnapra megkapom a csomagot 1.110,- Ft + ÁFA-ért. Ezek kb. árak, mondta. Kértem hívjon vissza, mennyi lesz pontosan az egész. 10 perc múlva hívott, 7.715,- Ft. Ma reggel 10 óra után a kezembe volt a csomag.
    Rendesen be volt csomagolva, szivaccsal védve az egyik oldalon az akkut és a fülest, ÁFÁ-s számlát kaptam, mert céges a telefon. Ezek után, felhívtam a Hölgyet és megköszöntem. Tudott valamit, amit MI nem :).
    Féltem, hogy az akku és a füles használt lesz vagy rosszak, de úgy látom újak.
    Füles jól szól (eddig), akku 61%-on lett betéve a telefonba, volt játékkal 2,5 óra alatt tudtok 14%-ra lemeríteni. Akkun van egy matrica, ráírva, ha ezt eltávolítod, ugrott a garancia. (Gondolom azért, hogy az eredetit ne vidd vissza 1 hónap múlva, hogy rossz és cseréljék gariba, az újra 6 hónap garit adtak, pontosabban mondtak a telefonba.)
    Szerencsém volt, igaz az akku 2-szer annyiba került, mintha kínából jött volna. Azonban kínában jelenleg nincs, legalábbis nem találtam és paypal-om sincs, erre meg nem volt kedvem csinálni :).
    Nekem így is megérte, 2 nap alatt megvolt minden.
    Most már csak a telefon bírja tovább, ilyen jól működve és akkor happy lesz minden.
    Itt a vége.

Új hozzászólás Aktív témák