Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz T J #62077 üzenetére

    Hmm, köszönöm a választ!

    Ez volna az alsó a jobb oldalon:

    Azaz nem "soft close", hanem beállítási hiba miatt feszül, és azért nem csattan. Ha kijjebb hozod lehet már az is csattanni fog.

    -Az lehet sajnos, hogy nem ideális a beállítás... de nem ad ki súrlódó hangot vagy ilyesmi amúgy.

    Másik tipp, elnézést ha triviális, de lehet hogy mindig a bal ajtót csukod be először, és a szekrénybe záródó levegő csillapítja a másikat.

    -Ezt nem gondolnám, próbáltam így is, úgy is. Nincs különbség a záródási élményben az ajtók záródásának sorrendjét tekintve.
    Harmadik tipp, hogy a jobb ajtón egyik pánt rugó nélküli, és azért csukódik gyengébben.
    Én a beállításra gyanakszok.

    -Szemre nem nagyon van a pántok között különbség. Annyi, hogy mind ugyanazon típus, és másféle szegecselés néz felfelé a jobb , más a bal oldalon...

    #62076 varsam:

    Köszi a választ!

    De akkor talán T J válasza alapján inkább félreértés a részemről, hogy a többi ajtó csillapított, bár nem csak a jobb oldali ennék a szekrénynél csinálja ezt, hanem széles körbe a többi sem hangosan záródik. Nem súrlódnak amúgy, nekem jobb ez a lassúbb záródás, mint a becsattanás, szóval ha nem csillapított, csak szimplán félrekonfigurált, akkor is okés :D

Új hozzászólás Aktív témák