Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matta2003

    tag

    válasz mdk01 #43207 üzenetére

    Köszönöm az eddig segítséged és válaszokat.

    A tanácsod alapján átrajzoltam az egészet.

    A vállfák haránt lesznek, az új tervben kényelmesen el fognak férni. Az alsó dobozok magassága 170 cm, a felsőké 83,4. (1. kérdés: ide érdemes vízszintes merevítőt rakni vagy elég lesz a szegelt MDF hátlap? KÉP)

    A tolóajtókat úgy módosítottam, hogy kényelmesen ki lehessen húzni a fiókokat a plusz duplungolással együtt. KÉP

    Az szintező lábbal kapcsolatban is átrajzoltam a dobozokat: most már a teteje és az alja túl lóg az oldalán, így kímélve a lefelé mutató erőktől a tipliket. KÉP Igyekszem majd minél jobban a szélére rakni a lábakat.

    Csináltam egy videót a tervről: VIDEÓ

    Ezek már a véglegesnek gondolt méretek, arányok stb. KÉP

    2. kérdés: Az alján 8 mm-t hagytam a szintezőlábnak KÉP (4,5 mm) + a szintezésnek, vagy érdemes a maximális 10 mm-nek helyet hagyni?

    3. kérdés: van-e még valami, amire oda kellene figyelni? Mehetek-e megrendelni az anyagot?
    A tolóajtókat a SEVROLL GEMINI 18 rendszer leírásában található képlettel számoltam a FOCUS kerettel. KÉP, KÉP. Ezzel kapcsolatban van valami javaslat, észrevétel?

    (Az észrevételeket, javaslatokat, természetesen, továbbra sem csak mdk01-től fogadom örömmel!)

    nem 21 éves vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák