Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz spacer #28663 üzenetére

    Azért lehet ezzel az MLT 100-al piszmogni ezt-azt. Kis pénz, kis foci, ezt tudomásul kell venni. De a szállítási sérült stellert reklamáld meg. Az egy tízezer+ forintos tétel.
    Ha Neten jött a "drága" , akkor beijesztheted az eladót, hogy ha nem küld 3 napon belül egy hibátlan stellert, akkor élsz a jogoddal, és elállsz a vételtől, kéred vissza az árát. Kinél vetted?

    Nekem a stellerrel szinte semmi bajom. Annyi, hogy amikor nagyon fixnek kell lennie, rögzítenem kell a túlvégét homemade módon. Az már inkább nem tetszik, hogy ha a keresztirányú steller rögzítőjét valahányszor kioldom annak okán, jogy jobbra/balra igazítsak rajta, automatikusan elállítódik a vinklije is, és azzal bajolhatok ismét.
    Igaz, hogy a szánban van némi kotyogás, de a gyakorlatban ez nekem ritkán jön ki. Megtanultam úgy tolni, hogy ne tépjen a vágás szélébe a korong, de se a derékszöggel, se az egyenessel nincs semmi bajom.
    Amin azóta is töröm a kopasz kobakom, az az, hogy miként készítsek asztaltoldásokat rá úgy, hogy ne fúrjam meg sehol a gyári konstrukciót, de közben levehető/visszatehető legyen úgy, hogy pontosan síkban marad.
    Igazából ha lemásolnám a lapszabász gépek csuklós stellerjét, gyakorlatilag tetszőleges tábla vágására is alkalmassá válhatna akár. Úgy már csak a vékonka fűrészlap - hasítóék kombó miatt dörzsölgetném olykor a csipámat.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák