Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz jeni #22550 üzenetére

    Vágtam és csiszoltam is sokat vele, semmi bajom nem volt. Kemény fát is viszi, lefullasztani még alacsonyabb fordulatszámon se sikerült nem a legélesebb lappal.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • thyeby

    őstag

    válasz jeni #22550 üzenetére

    "annyira rázkódik a B&D?"

    Még sohasem volt a kezemben, mégis merem prognosztizálni.
    Nagyon sokat volt a kezemben pl a B&D dekopírfűrész. Azzal dolgozva úgy 30-40 perc munka után már kezdtek az ujjaim zsibbadni. Ugyanakkor a DeWalt-al, vagy a Hilti-vel nyolc-tíz óra munka után jelentkezik ez a zsibbadás. Sokat volt a kezemben a B&D sarokcsiszolója. Egy óra munka után kezdenek zsibbadni az ujjaim tőle. Ugyanez a Makitával, de akár a Kress-el több óra után jelentkezik.
    Tapasztalatom szerint agyonüthetetlenek a B&D gépek (már amiket én megvettem), de fapadosak. Ám kevesebb, mint 10 ezer forintért hogy is várhattam volna tőlük ugyanazt, mint 40-60 ezerért a jobbaktól? De végül is erről szól a dal. Fizess rá, és akkor még jobb lesz, add ide a gatyádat is, akkor olyan jó lesz, hogy felesleges is lesz neked az a gatya.
    Mondjuk ez jó régen történt, szóval még a régi B&D-k világában, hogy elvállaltuk egy komplett medence fugáinak a kikaparását. Már minden sarokcsiszoló behalt, a B&D még mindig ment.

    "ez mit jelent mennyire rezeg mindkét irányban?
    rezgőszöge kábé 1,4°"

    felét jobbra, felét balra

    "a Bosch C205-s az mennyire jó,persze az is másolat lenne a Fein-hez képest,pedig ipariként hirdetik és egyárban vana Fein majdnem"

    Ez csak privát véleményem: A Fein az fain. Volt a kezemben, s nem tudtam belekötni. De ettől még lehet, hogy nem jobb a Bosch-nál, csak drágább a kellék bele. :F

    "de ott valaki írta,hogy nincs benne szufla."

    valaki

    Valaki egy amerikai topikban azt mondta a B&D-ről hogy az ugyanaz, mint a DeWalt, csak más a színe, meg a neve. Van, hogy mondanak emberek orbitális hülyeségeket.
    Winner_hun kolléga nem hobbizni vette. Neki mindig elég volt a kraft. Szerintem inkább arról lehet szó, hogy aki írta, hogy ez gyenge, azt várta, hogy úgy fog vágni, mint az atom. Sokan azért adják el a rezgőcsiszolójukat, excentercsiszolójukat, mert amikor megvették, akkor azt gondolták róla, hogy az öt perc alatt ledarál egy betonkeverőt is akár. Hát nem. És Bosch, DeWalt, Festool, megy a lecsóba.
    De félreértés ne essék, nem erre akarlak rábeszélni, hanem szólni, hogy láss tisztábban.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák