Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #13784 üzenetére

    :) Próbálja ki magát lásson világot a fiú, aztán egy év múlva nyugodtan visszajöhet hasznos tapasztalatokkal.Különben még nagypapi korában is bánni fogja hogy,a "nagy alkalmat "elmulasztotta.

    Kerekeket szereltem a szalagfűrészre , menetvágás, ellenanya, hadd szokja,hogy rallyzzon, de amint talpra állítottam a lúdtalpacskái nyomban elgörbültek a 80kg-os önsúlyától a kerekek meg összevissza kalimpáltak emiatt…
    Úgyhogy ragasztottam össze egy kis maradékfenyőt 70x70-re vágtam,gyalultam, szögbe vágtam a végét.

    :) Mostmár úgy lehet tologatni a szalagfűrészt, jobbra-balra,mint a jól csapágyazott bevásárlókocsit a sparban , ( ha beletettél úgy 25kg kaját mondjuk krumplit rizst, meg stb) :) (Be is lehet fékezni, meg oldalirányban beparkolni , mert fékezhető körbeforgó kerék mind)

    Ha már benne voltam ,megcsináltam az elszívót is : kaptam egy majdnem új elektrolux porszívócsövet (féléves lehet)egy ezresért kompletten fejjel toldócsővel , no megörültem a porszívó visszakapta a saját csövét az új fejjel az új csövet meg ráapplikáltam az elszívóra egy rétegelt lemezből kivágott közdarabbal, egyúttal megcsináltam a gyári csatlakozást ami sose volt jó, lötyögött, szétesett vágtam abba is réteglet lemez gyűrűt kb 1,5-2mm vastag lett , most már nemhullik szét porszívózás közben.Az új csőben nem akad fenn a forgács a torkán!!Az új közgyűrűkkel jobban is szív.

    Node mit találtam a kuka tetején szomorkodni ? Olyan feltét amit az én elektrolux porszívómhoz nem adtak gyárilag (a falat lehet vele portalanítani !! ez áldás,nem magamra porolok vele!) úgyhogy adoptáltam a nyomorultat (tiszta új volt ezt ugyan nem használták, viszont jóféle , még támgörgő kerekei is vannak ) , viszont ez is bővebb ( 35mm-es csővégződés , meg 32mm-es ) sebaj Tóbiás :) erre való a rétegelt lemez , meg a kanyarító szalagfűrész . -->

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák