Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Speciali #12902 üzenetére

    Épp ezért kérdeztem.
    Esett már sok szó itt a fórumon a cellajavításról, akku felújításról, de én továbbra is szkeptikus maradtam. Igazság szerint még csak olyannal találkoztam, hogy a felújítás sikertelen volt. Ha egyszer is hallottam volna valakitől, hogy meg lehet csinálni, az enyém élete meghosszabbodott hat évvel, akkor bizonyára valamit enyhülne a hitetlenségem.
    Legéletképesebb orvoslására a bajnak mdk01 kolléga hívta fel a figyelmet, miszerint gyári új akkut kell venni, de gépestől, mert egyik másik vétel olcsóbb a két pucér akku áránál. Tavaly ősszel például 33-ért alles komplette vettem egy Makita 6271-est Márton111 kolléga segedelmével, amiből is a két akku magában megvásárolva 36 pénz lett volna.
    De nem tudom, hogy miként működik ez Festo-ék háza táján? Figyelemre méltó, hogy mit kibírt az akksid, csak számomra kérdés, hogy mennyi pénzből menne újfent ugyanannyit a fúrógéped.
    Épp tegnap olvastam a vaterán 60-ért egy Festo fúrót felújított akkumulátorokkal, amik 3A/h-sak lettek. És azt gondoltam, hogy nem érdekel engem az a gép még hatezerért sem, nemhogy hatvanért. Mert még ha két zsír új gyári akku járna hozzá, hát gondolkodóba is ejthetne akár a dolog.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák